סוגי הטיולים והסיורים

יום סיור בצפון

סיור יום בצפון ישראל, סיור בצפון הארץ בו נצפה ביעדים מרהיבים, עתיקים, ומגוונים.

צפון הארץ מאופיין באזורים הררים, וירוקים, מלאים נחלים ומעינות שופעים.

כאשר לרוב היעדים עבר היסטורי מרתק, ועוצר נשימה.

סיור עם מדריך טיולים שרותיי, דובר שפות.

קיסריה. שעה וחצי

קיסריה היא עיר נמל שהוקמה בשנים 13-25 של לפנה"ס. היא שימשה כבירת ארץ ישראל בתקופה הרומית, ונקראה על שם אוגוסטוס קיסר. כיום העיר העתיקה היא גן לאומי ולידה הוקמה קיסריה המודרנית.
הורדוס בנה במקום עיר נמל גדולה וקרא לה קיסריה, על שם מיטיבו. העיר נבנתה כעיר נוכרית, עם מתקני שעשועים,אמפיתיאטרון, תיאטרון, בתי מרחץ ומקדשים אליליים. כמו כן בנה בה הורדוס נמל ענק.
היישוב המודרני של קיסריה כיום הוא יישוב קהילתי אמיד הכלול במועצה אזורית חוף הכרמל.

חיפה-תצפית מעל גן הבהאי. 20 דק'

חֵיפָה היא העיר השלישית בגודל אוכלוסייתה בישראל, מרכז העירוני של צפון ישראל, בירת מחוז חיפה וחברה בארגון פורום ה-15. העיר היא ביתה של אוכלוסייה מעורבת יהודית-ערבית.
חיפה היא מרכז תחבורתי, תעשייתי ותרבותי חשוב ואחד ממרכזי הסחר הימי של ישראל. עוד מראשית ימיה, במאה ה-3 לפנה"ס, הייתה זו עיר נמל, וגם כיום אחד מסמלי העיר הוא נמל חיפה.

עכו העתיקה. שעה וחצי

עכו‏ היא עיר במחוז הצפון בישראל, בשנת 2011 התגוררו בעיר כ-46,000 תושבים. עכו היא אחת מערי הנמל העתיקות בעולם, ודברי ימיה המתועדים מתחילים בתקופת הברונזה הקדומה. במשך שנים רבות הייתה עיר מפתח לכיבוש ארץ ישראל, שכן מיקומה על רצועת החוף הרחבה אפשר גישה נוחה דרך הגליל אל פנים הארץ. 

ראש הנקרה. 45 דק'

ראש הנקרה היא שמורת טבע ייחודית, הנמצאת בקצהו הצפוני של חוף הים התיכון של ישראל. מצוק הנקרות הוא קצהו המערבי של "רכס הסולם", הר התוחם את הגליל המערבי מצפון, ומתנשא לגובה של 300 מטרים. בחוף ראש הנקרה מצויים ארבעה איים: תכלת, שחף, נחליאלי ואכזיב. שטחם הכולל הוא 20 דונם. מסלע האיים הוא מכורכר. הם נותרו חשופים בלב ים אחרי שחלק מרצועות הכורכר אשר מצויות לאורך שפלת החוף שקעו בים. האיים הוכרזו כשמורות טבע ימיות

צור קשר

שלח

Thank You!

 

The form has been successfully sent.

משרד - 03-6966514 |נייד - 053-6960080 | אימייל: vip1@mei.co.il , Mord@mei.co.il