סוגי הטיולים והסיורים

יומיים סיור מסע בצפון 

מסע בצפון ישראל, בו תתחברו לטבע, עם מרחבים ירוקים, מעיינות צלולים, נחלים, עתיקות, ונוף הררי אשר מסמל יותר מכל את צפון ישראל.

המסע מתאים למשפחות עם ילדים, וליחידים.

במסע תזכו לבלות במעיינות נובעים חמים, ספא, ובתקופת החורף אפילו סקי בהר החרמון.

צפת. שעה

צפת היא עיר במחוז הצפון בישראל, הנחשבת לבירת הגליל העליון. צפת שוכנת באזור הררי בחלקו המזרחי של הגליל, גובהה 450 מטר. העיר ממוקמת על פסגות ההרים צפת וכנען וצופה אל ימת הכנרת ממזרח ואל רכס הרי מירון במערב. צפת נחשבת לאחת מארבע ערי הקודש שבהן התרכזו מרבית בני היישוב הישן, מסוף ימי הביניים ועד סוף המאה ה-19. 

נחל חרמון (בניאס).  שעה וחצי

נַחַל חֶרְמוֹן, הוא נחל איתן והוא המזרחי במקורות הירדן. כמות מימיו היא כרבע מכלל מי נהר הירדן.
הגדול שבמפליו הוא מפל הבניאס, מפל בגובה 10 מטרים הגדול בישראל. יובלו נחל פרע, שלא התחתר כל כך עמוק, נופל אל קניון זה במפל מרהיב. בכללו זה קטע מקסים ביופיו, שרובו נסתר מעיני מטיילים כיום

הגולן. 10 דק'

רמת הגולן היא אזור בצפון-מזרח ארץ ישראל.
כאזור גאולוגי וביוגאוגרפי, רמת הגולן היא רמה שטוחה השוכנת בין נהר הירמוך מדרום, הר החרמון מצפון, והכנרת ועמק החולה ממערב. במזרח, מישורי הבזלת ממשיכים עד לעומק סוריה. שטח הרמה הוא כ-1,800 קילומטרים רבועים, מהם כ-1,200 קמ"ר בשליטת ישראל. ברמת הגולן נחלים רבים, המספקים כשליש ממי הכנרת. 

הר בנטל  חצי שעה

הר בנטל הוא חלק מהר געש כבוי בצפון-מזרח רמת הגולן, שרומו מגיע לגובה של 1,171 מטרים מעל לפני הים. מקור שמו העברי של ההר הוא הפרש הגבהים בינו ובין הר אביטל, שכנו הגבוה ממנו (1,204 מ'). בערבית נקרא ההר "תל אל-ברם", ופירוש שמו "התל שמסובבים אותו" על שום צורתו העגולה

מבצר נמרוד. שעה

מבצר נמרוד הוא אתר ארכאולוגי מתקופת ימי הביניים, ובו שרידי מבצר גדול אשר נבנה ובוצר במרוצת השנים על ידי צבאות איובים וממלוכים. המבצר שוכן בשיאו של רכס צר בגובה של כ-800 מטר מעל פני הים, למרגלות הר החרמון, ליובלו של נחל סער. המקום מוכרז כגן לאומי.

קצרין. שעה

קַצְרִין היא מועצה מקומית במחוז הצפון בישראל, הממוקמת במרכזה של רמת הגולן, בגובה של 300 מטר עד 370 מטר מעל פני הים. מדרומה של קצרין נמצאת שמורת יער יהודיה.
קצרין קרויה על שמו של יישוב מתקופת התלמוד. שם היישוב נשתמר בכפר ערבי שהיה במיקום הסמוך למיקומה של המועצה.

חמת גדר. 3 שעות

חמת גדר היא אתר מרחצאות מרפא ונופש השוכן בעמק הירמוך מדרום לרמת הגולן, בגובה של כ-150 מ' מתחת לפני הים. באתר נובעים ארבעה מעיינות חמים עשירים במינרלים. המים החמים נובעים מעומק משוער של כ-2 קילומטר ויותר. אתר חמת גדר כולל מרחצאות מרפא, ספא ופינות חי לתנינים ולעופות.
מרחצאות חמת גדר היו בשימוש כבר בתקופות קדומות, הודות לסגולותיהם בריפוי מחלות עור. במקום נמצאו שרידים של מרחצאות מפוארים מהתקופה הרומית.

צור קשר

שלח

Thank You!

 

The form has been successfully sent.

משרד - 03-6966514 |נייד - 053-6960080 | אימייל: vip1@mei.co.il , Mord@mei.co.il